1 Aralık 2018

VİP ARAÇ KİRALAMA

VİP ARAÇ KİRALAMA

Birçok ünlüyü taşıdığımız araçlarımızla, büyük firmalar ve birçok menajerler ile çalışan bir kurumsal firma olarak işimizi kaliteli olarak uzun yıllardır devam ettirmekteyiz ve bu kaliteli taşımacılığı herkese sunmak için 7/24 çalışmaktayız.

Şoförlü araç kiralama ve Vip araç kiralama hizmeti veren ÖZYURT VİP TAŞIMA taşımacılık sektörüne yıllarımızı vermiş deneyimli bir firma olarak siz değerli müşterilerimizi en güvenli bir şekilde taşımak için çalışmaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında haftanın 7 günü faaliyette olan firmamız Vip minibüsler, Mercedes Sprinter ve 45 kişilik otobüs seçeneklerimiz ile gerekli transferleri ve ulaşımı sağlamaktayız ve İstanbul kalkışlı Türkiye’nin tüm şehirlerine araçlarımız şoförlü olarak araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

 

İstanbul’un merkezi olan Levent bölgesinde bir araç filomuz ve ofisimiz bulunmaktadır. Buradan gün içinde Sabiha Gökçen Hava liman ve Atatürk Hava limanına gerekli transferler sağlanmaktadır. Resimlerde görüldüğü üzere birçok ünlüyü taşıdığımız araçlarımızda uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimizi de taşımaktan mutluluk duyarız.

Araçlarımız Covid-19 virüs salgınına karşı periyodik olarak dezenfekte edilmektedir, bu yüzden gönül ferahlığı ile yolculuk yapabilirsiniz.

Araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi için iletişim menüsünde bulunan numaralardan iletişime geçerek önce nasıl bir şoförlü araç kiralamak istediğinizi rehberimize bildirmeniz yeterlidir. Akabinde rehberimiz rezervasyonları kontrol ederek sizlere dönüş yapar ve bütçeniz için uygun ve konforlu bir araç tavsiye eder ve müşterimiz onay verir ise aracımız dilediği tarihte sizleri alarak gerekli noktaya gönül rahatlığı ile ulaştırır.

Bizim için asıl olan müşterilerimizin güvenliği ve mutluluğudur. Sizler için gerekli tüm ekipmana sahip olan şoförlerimiz ve araçlarımız hakkında bilgi almak ve sorularınızı sormak istiyorsanız ” İletişim ” sayfasında bulunan numaralardan iletişime geçebilirsiniz.