14 Ocak 2019

ARAÇLARIMIZ VE FİYAT BİLGİSİ

 

ARAÇ FİLOMUZ

 

Şoförlü araç kiralama hizmeti vermekte olan bünyemizde Vip araçlarımız, otobüs ve minibüslerimiz ile İstanbul kalkışlı tüm şehirlere şoförlü araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Şoförlü araç kiralama hizmetinde yılların tecrübesi olan firmamız ve tüm şoför kadromuz sizler için Vip gelin araba kiralama, şehir içi şehir dışı transferler, nişan, gezi, Karadeniz turları, Kayak merkezi ( Bursa uludağ, İzmit Kartepe ) turları, Kültür turları gibi tüm etkinliklerde uygun fiyata lüks taşımacılık hizmeti için 7/24 çalışmaktadır. Araçlarımızın gerekli tüm resmi evrakları bulunmakta olup, şoförlerimiz işinde uzman kişilerdir. Her bütçeye uygun olan şoförlü vip araçlarımız donanım ve rahatlığıyla sizlerin hizmetindedir.

 

ANADOLU YAKASI VE AVRUPA YAKASI ARAÇ KİRALAMA

Hemen hemen her gün İstanbul gibi mega bir kentte trafik olmaması kaçınılmaz bir hale büründü. Sabah 07 : 00 da başlayan bu yoğunluk 21 : 00 saatlerine kadar sürdüğü oluyor. ÖZYURT VİP TAŞIMA ailesi olarak tüm şoförlerimizin araçlarında bulunan uzman GPS yardımı ile tüm kısa yolları saptayarak yola koyulan şoförlerimiz sizleri en hızlı bir şekilde varacağınız noktaya ulaştırmak için 7/24 çalışmaktadır. Anadolu ve Avrupa yakasının belirli bölgelerinde bulunan Vip araçlarımız ve minibüslerimiz gün içinde siz değerli müşterilerimizi taşımak için hizmet vermektedir. Bazen müşterilerimiz yorgun olduklarında veya kendilerini araba kullanmaya hazır hissetmediklerinde ya da acil bir yere yetişmesi gerektiği durumlarda deneyimli ve usta şoförlerimiz ile beraber araç kiralama seçeneğinde bulunabilirler. Bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşamadan tam zamanında istedikleri yerde olmaktadırlar. Kiralık şoförlü araç hizmeti sunan firmamız  sunduğu bu hizmet ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacında her zaman hizmetindedir. Şoförlü olarak lüks donanımlı araçlarımızdan normal bir bütçeye uygun olana kadar her ücrete uygun Vip araçlarımız bulunmaktadır.

 

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI

ÖZYURT VİP TAŞIMA bünyesinde bulunan Vip araçlarımız, minibüslerimiz ve otobüslerimiz dediğimiz gibi her bütçeye uygundur. Fotoğraflarımızda da göreceğiniz gibi bir çok ünlü ismi taşıdığımız Lüks araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımızda saat bazlı çalışma yoktur. Örneğin ; bir düğün için sabah kiralanan bir aracımız akşam 23 : 00 da işini bitirmesi gerekirken 1-2 saat gecikmesi oldu, tabi ki yaşanabilir, sonuç olarak sizin böylesine stresli bir gününüzde aksilikler yaşanabilir, bu tarz durumlar olabilir ve müşterilerimizden asla ek bir ücret istenmemektedir. Firmamızın bu denli iyi yorumlar almasının sebebi de budur. Fiyatlarımız 350 TL’ den başlamaktadır. Bu fiyat sizlerin yapacağı programa bağlı olarak gerekli hesaplamalarla değişebilir ve tabi ki pazarlık sünnettir diyoruz 🙂