2 Aralık 2018

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Araçlarımızın tamamı şoförlü olup, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Profesyonel şoför kadromuz Ultra lüks, Vip lüks ve normal Vip araçlarımız ile her bütçeye uygundur. Daha ayrıntılı bilgi için iletişim sayfasında bulunan numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA” üzerine 11 yorum

  • Tavsiye üzerine bende bu firmayı denedim, gerçekten insanlara yaklaşımları ve sitelerinden sunduğu bilgiler çok faydalı, fiyatları zaten söylemiyorum, diğerlerinin aksine bir iki saat uzadı diye söylenmediler yani saat kavramı olmayan bir şirket. Doğan beye ve Şenol beye yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz.

  • Gerçekten çok ilgili ve kaliteli bir şirket, şenol bey bize her türlü konuda yardım etti, işlerini kaliteli yapan kişileri bu devirde bulmak zor,herşey için çok teşekkür ederim.

  • bugün arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz kartepe turunda böyle bir firma ile gidip geldiğimiz için çok teşekkür ederiz,gerçekten tüm arkadaşlarım yorum yapmak istedi ve bence en iyi yorumu hakeden kişilersiniz.

  • Muazzam bir firma gerek araçları , gerek şöförleriyle herkese tavsiye edebileceğim tek firma.

  • Fiyatları diğer firmalara göre gerçekten çok fark ediyor. Araçların rahatlığı şoförlerin samimiyeti gerçekten çok güzeldi çok memnun kaldık. Şoförlü araç kiralama ve vip araç kiralama hizmeti alanında işini en iyi yapan firmalardan biri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.